Povedená survival hra Sheltered se z PC a konzolí dostala i na Android

Sheltered

Sheltered je post-apokalyptická hra z budoucnosti, ve které je úkolem přežít. Jedná se o 2D hru, která má hodně blízko k úspěšnému This War of Mine. Hra nejprve vyšla na PC a konzole, nyní se dostává i na Android.

Sheltered je survival hra s těžkými rozhodnutími

O This War of Mine už jsme několikrát psali, protože vyšla i na Android. Jedná se o simulátor přežití, kdy musíte se skupinou přežít ve válečně oblasti. Sheltered je to samé, akorát jako téma není použít konflikt mezi státy, ale spíše to, co po něm zbude, o přežití se bojuje v bunkru po jaderném výbuchu.

Sheltered – Mobile Launch Trailer (iOS, Android)

Sheltered - Mobile Launch Trailer (iOS, Android)

Musí se hledat zásoby, sbírat různé věci, se kterých půjdou vyrobit užitečné nástroje a také bude potřeba dělat těžké morální volby. A to například, jestli zabijete jiného přeživšího a vezmete jeho věci, nebo s ním naopak budete obchodovat.

Na počítačích a konzolích hra získala kladné recenze. Port na Android telefony si zakoupilo zatím 500 lidí a ohodnotilo jej 21 z nich. Průměrná známka je 5.0, takže to vypadá, že hra nemá žádné úvodní problémy a port se povedl. Sheltered stojí 129 Kč, zakoupit se dá přímo na Google Play.

Která je vaše oblíbená survival hra na Androidu?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)