Telefon Microsoft Surface Duo možná vyjde dříve, než se původně čekalo

microsoft surface duo drivejsi vydani

První Microsoft Surface telefon byl představen již v minulém roce. Samotné vydání je však plánováno až na Vánoce 2020, což byla pro mnoho lidi nemilá zpráva. V posledních dnech na internetu kolují zajímavé informace ohledně posunutí data vydání. Surface Duo tak možná vyjde o půl roku dříve. Vývoj telefonu se dvěma displeji je prý u konce a vydání by mělo být připraveno v létě společně s novým Surface Go.

Microsoft Surface Duo telefon možná vyjde již v létě 2020

Informace jako první přinesl server Windows Central, který se odkazuje na zdroj uvnitř Microsoftu. Ten má mít hodně blízko k samotnému vývoji telefonu Duo. Microsoft má zvažovat dřívější vydání telefonu, i když prý jen v omezené formě. To pravděpodobně znamená, že by zpočátku měl být dostupný jen na několika vybraných trzích, podobně jako ohebné telefony.

microsoft surface duo

Lidé z Windows Central zároveň dodali, že Microsoft finišuje systém, na kterém telefon poběží. Půjde o Android s nadstavbou, kde budou hrát prim aplikace od Microsoftu. Například launcher už je v současné době k dispozici v betaverzi i uživatelům jiných telefonů. Nebude chybět ani řada Office aplikací.

Těšíte se na nový telefon od Microsoftu?

Zdroj: windowscentral.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)