Streamování her z Xboxu na Android se dočkáme již brzy

xbox streamování her

S nedávým příchodem Remote Play na Android si můžeme vychutnávat Playstation 4 tituly na našich telefonech a tabletech. Jedná se sice o zrcadlení a k funkčnosti je zapotřebí mít Playstation zapnutý, ale občas je pohodlné hrát FIFU z pohodlí gauče na tabletu.

Nyní se zdá, že stejnou funkci budou moci využít také hráči na Xboxu One. Manažer Xboxu pro Velkou Británii, Jonathan Hildebrandt sdělil, že betatesteři, kteří jsou zapojeni do programů Alpha a Alpha Skip-Ahead dostanou přístup ke streamování her z Xboxu One do jakéhokoliv Android zařízení. Je překvapivé, že Android tentokrát dostal před iOS přednost. Jablečná alternativa totiž zatím neexistuje.

Xbox Console Streaming

K dobré funkčnosti je zapotřebí mít dobrý internet, ideálně 9Mb/s a více a mít otevřený NAT. Odezva pak nesmí překročit 128 ms, jelikož pak dojde k horší odezvě na reakce. Množství her není nijak omezeno a budou fungovat všechny hry z knihovny Xboxu One, včetně starších Xbox 360 titulů.

Těšíte se na streamování her z Xboxu na Android?

Zdroj: theverge.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek