Další streamovací platforma je na světě! NASA+ má lidem přiblížit vesmírný obsah

NASA+ streamovací platforma
  • NASA+ slibuje originální platformu bez předplatného a bez reklam
  • Startuje už 8. listopadu na všech zaříženích
  • Slibuje dokumenty a videa pokrývající ikonické mise a programy v historii NASA

V dnešním světě, kde je streamovací obsah králem, a technologické firmy bojují o pozornost diváků, americká vesmírná agentura, oznámila spuštění vlastní on-demand streamovací služby, nazvané NASA+. Nejde jen o další streamovací službu s televizními seriály nebo filmy ale má ukázat vesmír z pohledu, který byl dříve přístupný pouze vědcům a astronautům. Měla by být představena už 8. listopadu.

Dlouholetá praxe v oblasti televizního vysílání

Od svého založení v roce 1958, výrazně přispěla k šíření vesmírného vědomí a vzdělávání veřejnosti. Urychlila práci na lidském a robotickém vesmírném letu a je zodpovědná za spoustu vědeckých a technologických úspěchů. NASA provozovala televizní službu od počátku vesmírného programu pro archivní účely, poté založila dokonce televizní stanici se vzdělávacími programy, nyní se přizpůsobuje době a NASA+ bude nejnovějším krokem.

Introducing NASA’s On-Demand Streaming Service, NASA+ (Official Trailer)

Introducing NASA's On-Demand Streaming Service, NASA+ (Official Trailer)

NASA+ představuje novou streamovací službu, která se zaměřuje na poskytování vesmírného obsahu bez reklam a bez poplatků. Kromě živého pokrytí misí NASA poskytne služba také přístup k rozsáhlé sbírce originálních videoserií, včetně několika nových seriálů, které byly spuštěny společně se zavedením platformy. Díky tomu se stane přístupným zdrojem vzdělávacího a informativního obsahu pro rodiny nebo vesmírné nadšence celého světa.

Zajímá vás vesmírná tématika, oceníte příchod NASA+?

Zdroj: NASA.gov, Mashable

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)