Tohle jsme potřebovali: Aplikace Steam se dočkala velké aktualizace

steam android aplikace

Pokud využíváte počítačovou platformu Steam pro nákup počítačových her, asi dobře víte že mobilní aplikace není tím, čím by se mohlo studio Valve chlubit. Její uživatelské rozhraní je několik let staré, což se ale brzy změní. Firma totiž vydala betu, která aplikaci mění k nepoznání.

Osobně používáme aplikaci Steam pouze pro funkci Steam Guard několikrát do roka. Třeba když testujeme notebooky a chceme do nich nainstalovat nějaké hry. Jinak se ale používání vyhýbáme. Nejednou se nám stalo, že nám spadla a také není nikterak přehledná, což ostatně přiznalo i Valve.

Nová aplikace více koresponduje s designem systému SteamOS, který můžeme znát z konzole Steam Deck. Kromě toho můžeme počítat také s vylepšeným designem knihovny nebo méně otravnou verifikací přihlášení, kdy nebude nutné vyplňovat Steam Guard kód, ale postačí naskenování QR kódu, popřípadě pouze potvrzení, že se jedná o vás, stejně jako to má například Google.

Používáte aplikaci Steam na Androidu?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)