Steam Chat je nová aplikace, která usnadňuje chatování mezi hráči

steam chat aplikace android ios

Společnost Valve, která stojí za obří herní platformou Steam dnes vydala na mobilní telefony novou aplikaci s názvem Steam Chat. Jak už jde podle názvu poznat, jedná se o chatovací aplikaci určenou pro hráče.

Steam Chat můžete zdarma stahovat z Google Play

Steam se vydává v trochu podobném duchu jako před lety Facebook, když hlavní aplikaci rozdělil a chatování nabídl uživatelům zvlášť. To je určitě dobrá zpráva pro ty, kteří chtějí být s přáteli pouze v kontaktu a zbylé funkce Steamu nechtějí na telefonu využívat. Aplikace se dá zdarma stahovat pro iOS i Android.

Valve v uplynulém roce drasticky vylepšilo chatování na Steamu, kdy se přidalo mnoho funkcí, aby tak bylo chatování konkurence schopné. Nyní vylepšené z posledního roku přenáší i do mobilní aplikace. Samotná aplikace Steam brzy obdrží také několik vylepšení. Steam Guard zabezpečení projde změnami, podporotvat se budou QR kódy, dále přihlášení jedním stisknutím. Chatovací aplikace v brzké budoucnosti obdrží podporu hovorů.

Steam Chat
Steam Chat

Používáte Steam? Vyzkoušíte si novou chatovací aplikaci?

Zdroj: toucharcade.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)