TOPlist

Vyzkoušejte: Ve WhatsAppu můžete vytvářet ankety

WhatsApp ankety anketa návod

Vývojáři komunikační služby WhatsApp pokračují ve slušném tempu zavádění různých funkcí. V tomto „kecálku“ začaly oficiálně fungovat praktické Komunity a o pár dní později se konečně začala v rámci beta verze testovat možnost přihlášení ve více zařízeních současně. Zkušební fázi také oficiálně opustila další velmi užitečná vychytávka. Na všech platformách jsou již dostupné ankety.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Funkce, která najde využití například při zjišťování většinového názoru, plánování akcí nebo třeba při potvrzování účasti, se nachází v klasickém menu pro přílohy a další doplňkové typy zpráv. Po klepnutí na ikonu sponky najdete ankety v nabídce.

Možnost spustit hlasování má podle všeho kdokoli ve skupině a tato funkce je dostupná také v běžné konverzaci mezi dvěma lidmi. Autor může zadat otázku a několik odpovědí na výběr. Hlasující má možnost vybrat jednu či více odpovědí a případně hlasy i měnit. Přidávat vlastní možnost ale možné není. Statistiky hlasování by měli vidět všichni.

K čemu využíváte ankety na WhatsAppu?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)