Velká změna je tu: WhatsApp už i v ČR spouští “Komunity”

WhatsApp komunity ČR
Společnost Meta oficiálně potvrdila globální spuštění funkce “Komunity” v rámci chatovací služby WhatsApp. Dříve avizovaná novinka má za cíl povýšit dosavadní komunikaci skrze skupiny na novou úroveň. Objeví se například možnost zakládat podskupiny a mít tím ve správě i větší organizaci, vytváření anket nebo videohovory až pro 32 účastníků. Celosvětové zavedení Komunit oznámil na Facebooku přímo také Mark Zuckerberg.
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Co Komunity nabídnou?

  • WhatsApp dostane možnost možnost vytvářet ankety v chatech, videohovory pro 32 osob a skupiny až pro 1024 uživatelů.
  • Komunity v aplikaci WhatsApp umožní lidem sdružovat jednotlivé skupiny pod jednou střechou se strukturou, která jim vyhovuje.
  • Uživatelé mohou dostávat novinky zaslané celé Komunitě a snadno organizovat menší diskusní skupiny o tom, co je zajímá.
  • Komunity budou také obsahovat nové nástroje pro správce, včetně oznamovacích zpráv zasílaných všem a kontroly nad tím, které skupiny mohou být zapojeny do Komunity.

Nové prostředí může dobře posoudit například ve firmách, sportovních klubech či školách . Do vlastní komunity se dost možné pustíme i my ve Světě Androida.

Která novinka vám udělá největší radost?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)