No hurá. WhatsApp konečně zavádí možná nejžádanější funkci

WhatsApp přihlášení na více zařízeních Android beta

Nikoli týdny či měsíce, ale celé roky čeká velká spousta uživatelů populárního komunikátoru WhatsApp na to, až služba konečně zavede možnost přihlášení na více zařízeních současně. Dvojitý login byl doposud možný u mobilní aplikace a webové či počítačové verze, nicméně například mezi telefonem a tabletem toto stále nešlo. Očekávaná funkce nicméně míří do cílové rovinky a už se objevila v beta verzi.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Jak se očekávalo, přihlášení k WhatsApp účtu na více přístrojích s jeho mobilní aplikací bude fungovat podobně jako doteď právě mezi mobilem a počítačem. Tedy na základě naskenování vygenerovaného QR kódu. Uživateli bude stačit v nastavení jednoho zařízení tento kód zobrazit a v druhém jej načíst. Poté se účet propojí a bude možné jej využívat současně. Jak bylo zjištěno při rozboru aplikace nedávno, automaticky se také synchronizuje historie.

WhatsApp přihlášení na více zařízeních beta

Možnost dvojitého přihlášení se konečně objevila v beta verzi aplikace WhatsApp 2.22.24.18 pro Android. Maximální počet takto propojených zařízení jsou čtyři.

Na kterých zařízeních si trvale přihlásíte WhatsApp?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)