TOPlist

Kritizovaný Starfield se dočká zásadních změn! Oceníte je?

Starfield
  • Starfield je RPG hra vydána teprve v září tohoto roku
  • Vývojáři se v nových aktualizacích zaměří na opravu předchozích chyb
  • Bude také podporovat AMD FSR3 a XeSS pro lepší vizuální zážitek

Populární hra Starfield se dočká nových aktualizací, které potěší všechny fanoušky. Bethesda plánuje velké herní novinky, které zahrnují nové městské mapy, podporu módů a nové způsoby cestování. Kromě nových prvků chce vyřešit také prvotní problémy a chyby, kterých si hráči všimli.

Jednou z věcí, která snesla vlnu kritiky byl nezajímavý koncept měst nebo také stavba základny, která údajně postrádá na své účelnosti. Kromě toho vývojáři přidávají i podporu pro AMD FSR3 nebo XeSS, které pomáhají optimalizovat grafiku. Díky tomu hra na slabších PC může nabízet lepší výkon a ještě věrnější a detailnější grafiku. Tým vývojářů také pracuje na úplně nových funkcích, jako jsou například nové mapy měst, které byly zpočátku ostře kritizovány. Nezapomnělo se ani na podporu komunitních modů a nové způsoby cestování, které mají být postupně uvolňovány pravidelně každých 6 týdnů, společně s opravami chyb.

Očekávaná dobrodružná střílečka s vesmírnou tématikou

Starfield byl vydán teprve 1. září a jedná se o první nový svět Bethesda Game Studios po úmorných 25 letech. Je RPG hrou, která potěší každého fanouška vesmírných sci-fi filmů. Ocitáte se v roli dělníka v roce 2330, kdy lidstvo běžně funguje ve vesmíru a osídlilo část galaxie vzdálené přibližně 50 světelných let od Země. Vaším úkolem je létat a prozkoumávat obydlené části vesmíru, sbírat artefakty. Hra může chvilkami připomínat No Man’s Sky. Ihned po vydání schytala například na Redditu razantní vlnu kritiky s názorem, že titul nenabízí nic zajímavého, kromě vesmírné tématiky avšak má i svou fanouškovskou základnu. Je k dostání od přibližně 1340 Kč.

Starfield in a Nutshell

Starfield in a Nutshell

Co si myslíte o hře Starfield?

Zdroj: PC Gamer, Bethesda

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)