Stahujte prémiové hry zdarma – 5 her, za které nyní nezaplatíte ani korunu

Prémiové hry zdarma - 5 her

O prázdninách na nás vývojáři valí zástupy zlevněných her. Mnoho z nich získáte dokonce úplně zadarmo. Tyto hry jsme pro vás prošli a vybrali pět nejzajímavějších. Na nic nečekejte a stáhněte si následující prémiové hry zdarma!

Android hry zdarma: Fractal Space HD, logický LASERBREAK 2 Pro, akční Overdrive PREMIUM a další

K dispozici máme článek Slevy na Android aplikace, kde se pravidelně aktualizují všechny akce určené pro náš region. Nyní se na jednotlivé hry zdarma podíváme podrobněji. Dneska si užijí hlavně hráči logických her. Doufáme však, že si alespoň jednu hru vybere každý. Akce je časově omezená, takže se řiďte dle známých hesel – “kdo dřív přijde, ten dřív hraje” a naopak – “kdo pozdě chodí, za hraní platí”.

Fractal Space HD

Jako bezejmenná hlavní postava se probudíte na vesmírné stanici. Jste samotní a kromě vás tu není ani živáčka. Jedinou společnost vám tvoří ženský hlas, který vás navádí v cestě dopředu. Tu vám komplikují logické hádanky. Musíte se vyhýbat laserům, ozubeným kolům, přepínat terminály, přeskakovat pohybující se plošiny. Hra disponuje kvalitní 3D grafikou, přičemž pohyb postavy máte plně pod svojí kontrolou. Hru jsme podrobněji představili v Pařbě #287. Placená verze běžně stojí 60 Kč, ale k dispozici je i verze zdarma. Obě varianty Fractal Space se mohou chlubit českými titulky a kvalitním hodnocením 4,6*

Fractal Space HD | (OLD) Android Trailer

Fractal Space HD | (OLD) Android Trailer

Fractal Space
Fractal Space
Fractal Space HD
Fractal Space HD

Duck Warfare

Hned na první pohled můžeme vidět, že tahle hra se vážně nebere. Grafika je velice jednoduchá a nese obdobný zjednodušený styl, jako má seriál South Park. Příběh je u této hry zdarma taktéž patřičně uhozený. Do vašeho oblíbeného parku vpadla korporace GÜSCO. Někdo se jim musí vzepřít, a tím někým – budete vy a vaše kachny!  Žánrově hra spadá mezi strategické jednohubky. Hráči ji ale mají rádi – Duck Warfare se pyšní více než miliónem stažení a výborným hodnocením 4,5*. Hra běžně vyjde na 26 Kč.

Duck Warfare
Duck Warfare

The Enchanted Worlds

Chtěli byste potrápit svoji šedou kůru mozkovou? The Enchanted Worlds je plný logických hádanek a miniher. Váš strýček Henry objevil tři magické knihy, které lze použít k cestování do jiných světů. V těchto světech by měla být ukrytá ještě čtvrtá kniha, kterou ale strýček najít nedokázal. Zvládneš to ty? Hra normálně stojí 110 Kč. Dosud ji stáhlo přes sto tisíc hráčů, kteří ji udělili vysoké hodnocení 4,6*.

The Enchanted Worlds
The Enchanted Worlds

LASERBREAK 2 Pro

Ještě chvíli u těch logických her vydržme, protože se o slovo hlásí LASERBREAK 2 Pro. Základním prvkem hry jsou lasery, které snadno zničí předměty jim stojící v cestě. Nenechte se odradit starší grafikou, protože herní mechanismus zde funguje – však se mrkněte na video. Hratelnost okořeňují výtahy, červí díry, vybuchující svazky dynamitu, magnety a mnoho dalších prvků. Hra obsahuje 119 úrovní, za které si běžně řekne o 38 Kč. Výsledné hodnocení se zastavilo na pěkných 4,4*.

LASERBREAK 2 – Best Physics Puzzle Game – 119 Levels

LASERBREAK 2 - Best Physics Puzzle Game - 119 Levels

LASERBREAK 2 - Physics Puzzle
LASERBREAK 2 - Physics Puzzle

Overdrive PREMIUM – Ninja Shadow Revenge

Abychom si oddechli od všech těch logických her, mrkněme se na akční rubačku Overdrive PREMIUM – Ninja Shadow Revenge. V ní se ujmete kontroly nad stínovým kyborgem, který se snaží docílit své krvavé odplaty. Bojovat budete v atraktivní futuristické scifi grafice. Základní verze hry je ke stažení zdarma. Placená varianta premium běžně vyjde na 50 Kč. Hodnocení 4,3*, potažmo 4,2*, je sice nejnižší z našeho výběru, přesto hra nesporné kvality má – dokázala totiž zaujmout přes pět miliónů hráčů.

Overdrive – Ninja Shadow Revenge – Mobile Game

Overdrive - Ninja Shadow Revenge - Mobile Game

Overdrive - Ninja Shadow Reven
Overdrive - Ninja Shadow Reven
Overdrive Premium
Overdrive Premium

Máte rádi hry? Mrkněte se na novou Pařbu na víkend!

Určitě jste si všimli, že textová verze Pařby na víkend už nějakou dobu nevyšla. Není třeba zoufat, protože pro vás máme něco lepšího. Pařba na víkend se totiž vrátila na náš youtube kanál. Zatím sice jen v testovacím režimu, ve kterém záleží na vašich připomínkách a zájmu. Druhá epizoda vyšla tento pátek. Rádi bychom vám i nadále představovali ty nejlepší hry zdarma. Podívejte se na druhý díl níže, sdílejte a hrajte s námi!

Pařba na víkend 2019 #2 – Tipy na hry zdarma

Pařba na víkend 2019 #2 - Tipy na hry zdarma

Které hry ze seznamu vás nejvíce zaujaly?

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)