Stahujte nejnovější Obchod Play ve verzi 4.4.21 – Bude možné k Vánocům věnovat aplikaci už i u nás?

google-play-logo11

Do světa se právě dostala nová verze Obchodu Play. Největší změnou prošlo navigační menu, které se nyní vyvolává tahem od levého okraje a zobrazuje dvě nové položky. Odkaz na domovskou stránku Obchodu Play a u nás zatím nepodporované dárkové karty, respektive formulář, do kterého se opíše kód dárkového poukazu. Tato položka je v češtině, což by mohlo znamenat, že se i na Český trh v blízké budoucnosti dostaví možnost darovat někomu poukaz na nákup her, aplikací nebo třeba hudby.

Obchod Play 4.4.21 - nové menu Obchod Play 4.4.21 – nové menu

Obchod Play 4.4.21 - dárkové poukazy Obchod Play 4.4.21 – dárkové poukazy

Pokud chcete aplikaci pro Obchod Play ve vašem zařízení aktualizovat, stáhněte si soubor .apk z níže uvedeného odkazu a nahrajte ho do úložiště telefonu nebo na paměťovou kartu. Následně je třeba soubor v telefonu nebo tabletu najít pomocí nějakého složkového manažera a nainstalovat. Pro instalaci z úložiště telefonu budete muset povolit instalaci z neznámých zdrojů v nastavení zabezpečení.

Stahujte zde

Instalace z neznámých zdrojů - krok 1 Instalace z neznámých zdrojů – krok 1

Instalace z neznámých zdrojů - krok 2 Instalace z neznámých zdrojů – krok 2

Co byste říkali na možnost darovat hru na mobil, nebo tablet, svým nejbližším k Vánocům? Za nás musíme říct: “Už aby to bylo :-)”

zdroj: DroidLife

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)