Stahujte Google Chrome 90. Jaké novinky přináší?

Google Chrome 90

Google vydal stabilní verzi svého internetového prohlížeče Chrome 90. Jelikož se jedná o verzi 90, tak vývojáři natočili trochu ujeté video ve stylu devadesátých let. Ve videu představují všechny změny, které Chrome 90 přináší. Jaké novinky obsahuje nová verze?

Google vypustil Chrome 90 ve stabilní verzi, která se již uživatelům postupně objevuje ke stažení v Obchodě Play. Internetový prohlížeč je jeden z nejdůležitějších programů v našich zařízeních, takže je vždy dobré mít tu nejaktuálnější verzi. Nejnovější verze Chrome je zpravidla také tou nejbezpečnější, takže jeho brzká instalace se určitě vyplatí.

Google Chrome: Fast & Secure
Google Chrome: Fast & Secure

Na změny viditelné přímo pro uživatele je nicméně toto vydání poněkud chudé. Google Chrome 90 přináší například vylepšené nasvícení při zobrazování AR a VR (jako například AR zvířata v Google vyhledávání). Google také vylepšil a rozšířil podporu video kodeků s důrazem na vylepšení uživatelského komfortu při video hovorech, a to i při velmi nízkém datovém toku. Pokud máte zapnuty automatické aktualizace, tak se vám Chrome 90 jako vždy časem nainstaluje sám.

New in Chrome 90: Overflow Clip, Permissions Policy, the Declarative Shadow DOM, and more!

New in Chrome 90: Overflow Clip, Permissions Policy, the Declarative Shadow DOM, and more!

Používáte VR nebo AR v prohlížeči?

Zdroj: chrome developers

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)