TOPlist

Stáhněte si od nás návykový Flappy Bird!

New-Game-Flappy-Bird-Game-Wallpapers

Jedna z nejnávykovějších her v poslední době je již nějaký ten čas odstraněna z obchodu Play a mnoho hráčů si klade jednoduchou otázku: „Je možné hru ještě odněkud stáhnout?“. V obchodu lze sice stáhnout opravdu veliké množství různých napodobenin, nic se však nevyrovná původnímu originálnímu řešení. Dnes se se SvětemAndroida podíváme na to, jak stáhnout originální hru, jak ji nainstalovat a uchovat si původní apk soubor pro pozdější časy.

flappy-bird-game-screens

V tomto článku se dozvíte pomocí několika velmi jednoduchých kroků, jak hru nainstalovat:

  1. Hned ze začátku je nutno hru stáhnout, pokud nevlastníte apk soubor, můžete si ho stáhnout například z tohoto odkazu.
  2. Po úspěšném stažení překopírujte soubor apk do zařízení, je jedno, jestli zvolíte interní či externí úložiště, cílovou cestu si však pamatujte.
  3. V prohlížeči souborů (například ES Správce či X-Plore) na vašem mobilním zařízení nalezněte překopírovaný soubor a otevřete ho kliknutím.
  4. (Optimální) Pokud nemáte povolené neznáme zdroje, tak se vás mobilní zařízení po otevření apk souboru zeptá, jestli je chcete povolit. Pomocí tlačítka budete přeneseni do nastavení, kde vyhledejte položku neznáme zdroje, kterou následně povolte zaškrtnutím. Předchozí bod bude možná nutné opakovat.
  5. Zvolte nainstalovat z nabídky a vše je hotovo. Nyní můžete s Flappy Bird létat jak se vám jen zlíbí.

Instalace byla velmi jednoduchá, SvětAndroida vám přeje příjemné hraní a pevné nervy při překonávání rekordů.

Nutno upozornit, že veškeré kroky jsou na vlastní nebezpečí a SvětAndroida nenese žádnou odpovědnost za vzniklou škodu.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (38)