Srovnání: Fotoaparát Pixel XL a iPhone 7 Plus na videu

Fotoaparát Pixel a iPhone

Známý youtuber SuperSaf TV vypustil na internet nové video, ve které srovnává fotoaparát Pixel XL a iPhone 7 Plus. Který telefon podle vás vyhrál?

Je fotoaparát Pixel XL lepší?

Při představení Pixel telefonů se Google chlubil tím, že mají v telefonu vůbec nejlepší fotoaparát na trhu. Nyní vyšlo video, které porovnává právě kvalitu fotoaparátu mezi Pixelem a iPhonem. Na samotném videu můžete vidět kromě srovnání fotek a nahrávání, také rychlost ostření nebo stabilizaci obrazu.

Google Pixel XL vs iPhone 7 Plus Camera Test Comparison

Google Pixel XL vs iPhone 7 Plus Camera Test Comparison

A i když se jedná o první telefon tvořený přímo Googlem, výsledná kvalita fotografií a videa je na prvotinu neuvěřitelná. Určení vítěze necháme na vás, případně si můžete počkat přímo na náš test, který se zanedlouho objeví na našem webu.

Test Pixel telefonu na Svět Androida

Samozřejmě se nebudeme spoléhat jen na videa a fotky ze zahraničí. Pokud nezklame přeprava, tak bychom již od pondělí měli mít Pixel dostupný k testování. Můžete se těšit nejen na recenzi, ale i různá srovnání a porovnání s ostatními zařízeními.

Pixel telefon Tento Pixel nám již brzy dorazí do redakce

Které zařízení vám přijde, že má lepší výsledky, co se týče fotoaparátu?

Zdroj: appadvice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)