Spouštíme Android Bazar! Vyměn starý Android za nový

Logo Bazar

Představte si následující situaci – máte doma starší mobilní telefon či tablet a koupili jste si tu nejlepší novinku na trhu. Naskytá se velmi důležitá otázka – prodat starší zařízení, či ho ponechat věčnosti v šuplíku od stolu? Podle mnoha průzkumů se většina občanů České republiky zachová právě podle té druhé varianty – ponechá starší zařízení odložené kdesi na místě zapomenutém časem. Ruku na srdce, kdo z nás to nikdy neudělal? Myslím, že každý z nás by byl velice překvapen, co za poklady by doma našel, ať už se jedná o staré “cihlové” Nokie, nebo i novější chytré telefony.

logo (1)

Mnoho uživatelů může odradit prodej starších miláčků na aukčních nebo inzertních portálech. Může se jednat o mnoho faktorů, jedním z nich je například zprostředkovatelský poplatek, který je ne vždy zcela zanedbatelný. Mnohdy se může jednat až o částku několika stokorun.

dollar house

SvětAndroida na vás v tomto ohledu myslel a připravil si pro vás vánoční překvapení. Jak jste si pravděpodobně již mohli všimnout, v horní navigační nabídce nově najdete položku Bazar, která plní přesně to, co byste od ní mohli očekávat. Ano, SvětAndroida vám k Vánocům nadělil možnost prodávat, vyměňovat či nakupovat nová či starší mobilní zařízení.

Proč používat právě Bazar SvětAndroida?

  • Žádné zprostředkovatelské poplatky
  • Zázemí mnoha uživatelů pohybujících se v oblasti Androidu
  • Pouze kvalitní a smysluplné inzeráty, vše podléhá schválení redakce
  • Jednoduché filtrování, které splní veškerá vaše očekávání
  • Jednoduché a intuitivní ovládání
  • Možnost přímého sdílení vašeho inzerátu na sociálních sítích
  • Nikde na internetu veřejně nevystavujete svoji emailovou adresu, vše se odehrává skrze kontaktní formuláře
  • Možnost přidání náhledové fotografie, která by měla ukazovat prodávaný produkt
  • Možnost okomentovat daný inzerát, například pro vyjádření svých pocitů či pro zjištění více informací
  • Propojení s katalogem SvětAndroida

kulicka4

Jednoduché a intuitivní ovládání

Na design našeho Bazaru jsme kladli veliký důraz. Do projektu se zapojil náš dvorní grafik Tomáš Očadlý, který pro vás připravil přehledný, jednoduchý a líbivý design. Přidání inzerátu nebylo nikdy jednodušší.

Sdílení na sociální sítě

Pro podporu vašich inzerátů jsme připravili funkci, která vám ušetří opravdu mnoho času. Váš inzerát tak budete moci pomocí několika kliknutí myši sdílet na sociální sítě Facebook, Google+ a Twitter. Sdílejte vaše nabídky mezi svými přáteli.

Propojení s katalogem telefonů a tabletů

Na stránce našeho katalogu telefonů a tabletů přibyla nová záložka Bazar. V té se vám zobrazí veškeré dostupné inzeráty, které se týkají daného mobilního zařízení.

Kromě toho obsahuje každý inzerát speciální štítek, který uživatele odkáže do našeho katalogu, kde se nacházejí kompletní specifikace zařízení.

Kolik to stojí?

Oproti aukčním portálům je inzerce na našich stránkách zcela zdarma! Ano, za zveřejněný inzerát a prodej vašeho zařízení prostřednictvím stránek SvětAndroida nezaplatíte ani korunu. Vše je zcela zdarma!

Kde Bazar najdu?

Zaujala vás naše nová služba? Nepatříte mezi většinu Čechů, kteří se brání prodeji starších zařízení? Není nic jednoduššího, než si náš zcela nový Bazar vyzkoušet na vlastní kůži. Bazar SvětAndroida naleznete v horním navigačním menu či přímo na této adrese.

SvětAndroida si pro vás ve spojitosti se spuštěním služby Bazar přichystal soutěž o několik hodnotných mobilních zařízení! Sledujte proto pozorně naše stránky, velmi brzy se dozvíte další informace!

bazar 3

Za celý redakční tým vám přejeme šťastné a pohodové Vánoce a mnoho úspěchů při prodeji vašich zařízení!

Tento článek ukrývá tajný kód, našli jste ho mezi řádky textu? :) Pro dva nejrychlejší z vás máme připravený zajímavý dárek.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (50)