Spotify nově umožňuje přidat podcasty do seznamu skladeb

spotify podcasty

Dnes je mezinárodní den podcastů a kromě spousty obsahu, který dnes vyjde ho slaví taktéž Spotify. Švédský gigant přidal novou funkci, která umožňuje přidávat jednotlivé podcasty do vlastních playlistů. Funkce je v současné době dostupná pouze v mobilní verzi, na tu desktopovou si budeme muset počkat.

Podcast lze nyní přidat do seznamu skladeb a to stejným způsobem, jako u hudby. Stačí klepnout na ikonku nabídky a zvolit možnost přidat do seznamu skladeb. Jakmile seznam vytvoříte, můžete jej skrz Spotify snadno sdílet s ostatními. Funkce je jistě krokem kupředu, jelikož se firma snaží právě na nehudební obsah dosti zaměřit.

spotify podcasty

Před časem Spotify koupilo firmy zaměřené na podcasty – Gimlet a Anchor a snaží se je stále vylepšovat a dělat jejich poslech co nejpřehlednější a nejpohodlnější. Firma taktéž předpokládá, že budou podcasty časem tvořit 20 % veškerého obsahu. Švédská firma kromě jiného pracuje taktéž na lepším doporučování podcastů.

Používáte Spotify a posloucháte podcasty?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)