Spotify podcasty konečně dostanou trochu vlídnější prostředí

Spotify podcasty nové interakce

Posloucháte rádi podcastové pořady na Spotify? A co říkáte na jednoduchost jejich prostředí? Zatímco někomu takové minimalistické provedení s malým množstvím ovládacích a rozptylujících prvků vyhovuje, najdou se pochopitelně i zastánci názoru, že by se u epizod mohly objevit nějaké možnosti interakce. Jestli patříte do druhé skupiny, těšte se na novinky. Spotify chystá pro podcasty několik designových a funkčních změn.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

První novinkou má být sekce Q&A neboli otázky a odpovědi. Posluchači podcastu budou mít možnost v průběhu vysílání i po něm zasílat do komentářů dotazy směřující k dané epizodě. Autor, kterému otázky dorazí v soukromé zprávy, k nim bude mít právo přidat odpověď, zveřejnit je a případně i připnout nahoru. Pod Spotify podcasty míří také ankety, ve kterých naopak mohou posluchači odpovídat skrze poskytnuté možnosti na položené otázky. V tomto případě budou reakce veřejně viditelné včetně statistik.

Spotify podcasty otázky odpovědi ankety ukázka

Obě novinky prý budou v první fázi testování omezeny jen na mobilní Android a iOS aplikace Spotify. Navíc budou dostupné pouze u pořadů, které jsou do éteru nahrávány skrze dceřiný nástroj Anchor.

Kolik podcastů na Spotify posloucháte?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)