Paráda. Spotify ruší limit pro počet oblíbených či uložených skladeb

spotify-pocet-ulozenych-skladeb-je-bez-limitu

Pokud patříte mezi věrné uživatele hudební streamovací platformy Spotify, možná už jste po letech používání narazili na jeden z jejích limitů. Je tu řeč o maximálním počtu písniček, které je možné si dát pod jedním účtem do oblíbených či uložit. Spotify doposud limitovalo počet uložených skladeb horní hranicí 10 000, což se teď mění. Limit nebude žádný. A nutno říct, že po hodně dlouhé době, kdy po tom uživatelé volali. Od roku 2014 se na stránkách podpory sešlo přes 12 tisíc hlasů, které po zrušení tohoto stropu volaly. Přesně 26. května 2020 se uživatelé dočkali, i když ne všichni zatím změnu vidí. Je potřeba počkat na aktualizaci aplikace.

Spotify počet uložených skladeb bez limitu

Počet uložených skladeb nyní opravdu nemá na Spotify žádný limit. Hláška o zaplněné kolekci a nutnosti něco vymazat je pryč. Uživatelům to může usnadnit život hned v několika ohledech. Nejde jen o samotné bezstarostné přidávání jednotlivých skladeb. Odpadá i časté rozmýšlení, zda z alba mezi oblíbené přihodit jen vybrané písničky, nebo rovnou celé album. Jiné limity však na Spotify zůstaly stejné. Například ty pro počet stažených skladeb pro offline poslech nebo zařazení do jednoho playlistu. U obou zůstalo omezení na deset tisíc položek.

Patříte mezi ty, kteří dosáhli desetitisícového stropu?

Zdroj: Spotify

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)