TOPlist

Spotify po letech konečně podporuje časovač vypnutí

časovač vypnuí spotify

Android verze Spotify z nějakého neznámého důvodu roky nepodporovala časovač vypnutí. A to i přes to, že uživatelé iOS verze Spotify ji mohli využívat delší dobu. To se ale nicméně nyní mění a první uživatelé Android aplikace hlásí, že mají k dispozici tuto funkci.

Časovač vypnutí je dostupný i v Android verzi Spotify

Prvotně se mohlo zdát, že to je omezením systému Android. Nicméně stejnou funkci nabízí řada přehrávačů médií. A to dokonce i přímá konkurence Spotify v podobě Hudby Google Play (nástupce YouTube Music to nicméně neumí).

Každopádně u Spotify nic nenasvědčovalo, že by společnost na této funkci pracovala. Až ve verzi aplikace v8.5.7.999 se prvním uživatelům objevila nová položka při přehrávání. My v redakci prozatím tuto funkci nemáme přístupnou, což znamená, že ji Spotify postupně spouští na straně serveru.

Nová položka se zobrazí při přehrávání obsahu. Vypnutí Spotify můžete vybrat za 5, 10, 15, 30, 45 a 60 minut. Případně po konci přehrávané písničky. V menu následně uvidíte i kolik minut vám zbývá. Je to sice malá, ale užitečná novinka.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

Používáte u přehrávače možnost automatického vypnutí?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)