Spotify už zavádí nový Android 13 přehrávač v roletce

Spotify mini přehrávač Android 13 roletka

Jednou z novinek, kterou přinesl systém Android 13, je nový druh media playeru neboli přehrávače médií v horní roletce. Díky pozici v horní části displeje je lépe dosažitelný pro ovládání i prohlížení. Novinka je uživateli k dispozici, pokud je na tento mini přehrávač připravená daná aplikace, která přehrává audio či video. K hrstce nástrojů se nyní přidává i Spotify.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

Podobně jako řada dalších přehrávačů médií nabízí Spotify v této sekci pochopitelně tlačítko play/pauza. Dále je k dispozici přepínání na další či předchozí skladbu, které se případně mění na přetáčení o 15 sekund vpřed a vzad u podcastů. Navíc je zde také srdíčko pro přidání položky do oblíbených, přepínač pro náhodné přehrávání neboli shuffle a po podržení rovněž volba rychlosti přehrávání.

Nový Spotify mini přehrávač pro Android 13 se objevil u beta verze aplikace 8.7.92.115. Testovací program je v tuto chvíli plný, takže jestli se na tuto novinku těšíte, budete muset počkat na ostré vydání. K tomu by snad mělo dojít do několika dní.

Jak se vám ovládají média v systému Android 13?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)