Herní série SpellForce se vrací. A to rovnou v mobilní hře

SpellForce - Heroes & Magic

SpellForce byla kolem roku 2004 obrovskou značkou. Hry měly úspěch hlavně v Evropě. Jednalo se o pozoruhodné hry, které kombinovaly RPG a strategii. Na některých mapách jste budovali armádu, města apod. a na dalších jste bojovali pouze se svým hrdinou. A tento zážitek se nyní v částečné formě vrací na mobily. Novinka se nazývá SpellForce – Heroes & Magic.

SpellForce – Heroes & Magic připomíná spíše fantasy Civilizaci

Z dostupných informací už víme, že nebude chybět strategická část a RPG část ani v mobilní hře. I když trochu pozměněná. Město a strategická část hry připomíná spíše Civilizaci anebo Heroes of Might and Magic. To nicméně dává smysl, protože na telefonech se tahové strategie hrají mnohem lépe než ty klasické.

SpellForce – Heroes & Magic // Official Teaser Trailer

SpellForce - Heroes & Magic // Official Teaser Trailer

Podle tiskové zprávy se ve hře nenachází žádný příběh, což rozhodně škoda, protože původní hry byly na příběhu dost závislé. Místo toho bude k dispozici 13 misí, ve kterých se budou střídat prvky tahové strategie a RPG. K dispozici už je i první trailer. Vývojáři už rovněž prozradili, že půjde o placenou hru. Datum vydání nebylo oznámeno, nicméně dlouho by to již trvat nemělo.

Hráli jste někdy SpellForce? Těšíte se na mobilní verzi hry?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)