Známe specifikace fotoaparátu Galaxy Note 20 Plus. Co na ně říkáte?

specifikace fotoaparátu samsung galaxy note 20 plus

Samsung má představit své nové vlajkové lodě již za dva měsíce a my díky leakerovi Ice Universe známe specifikace fotoaparátu Galaxy Note 20 Plus. Ten na Twitteru publikoval informace o tom, že bude telefon disponovat 108 megapixelovým fotoaparátem a ToF kamerka bude nahrazena laserovým zaostřovacím senzorem, který bude dopomáhat hlavnímu snímači.

Hlavní senzor má být stejný, jako u Galaxy S20 Ultra. Půjde tedy o 1 / 1,33 “Samsung Bright HM1. Ultraširokoúhlým senzorem pak bude 12 megapixelový ISOCELL Fast 2L3, který má velikost 1 / 2,55. Třetím fotoaparátem pak bude teleobjektiv s periskopem. Ten má mít rozlišení 13 megapixelů. Ten bude ovšem menší, než u S20 Ultra a nabídne pouze 50x zoom, namísto 100x.

Co se týče ostatních specifikací, zatím toho příliš nevíme. Spekuluje se o tom, že bude poháněn ve všech verzích čipsetem Exynos 992, který je vyráběn pomocí 5nm technologie. Díky nedávno uniklým renderům si také dokážeme představit, jak bude telefon přibližně vypadat.

Co říkáte na specifikace fotoaparátu Galaxy Note 20 Plus?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)