Stáhněte si tapety, vyzvánění a další artefakty z telefonu Sony Xperia Z3

sxz3_ico

Teprve před týdnem byla představena nová vlajková loď japonského výrobce elektroniky Sony – Xperia Z3 (viz článek Telefon Sony Xperia Z3 představen, vylepšuje povedený model Z2). Včera jsme informovali o launcheru, který si můžete nainstalovat i na svůj telefon, dnes pro vás máme další “dobrůtky” z tohoto podařeného smartphonu. Proti modelu Z2 z února tohoto roku totiž přibylo několik nových tapet a vyzvánění.

Celá sbírka čítá 35 tapet (zmenšené náhledy jsou k vidění v následující galerii), dále zvuky vyzvánění, uživatelského rozhraní, oznámení a budíků, vypreparovaných z nově představeného modelu. Kromě toho se můžete těšit také na nové živé tapety s řadou barevných témat a přechody, reagujícími na pohyb prstů na displeji.

Dodejme, že Xperia Z3 je vybavena displejem s úhlopříčkou 5,2″ a jemností 424 ppi, 2,5GHz čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 801, 3 GB operační paměti, fotoaparátem s rozlišením 20,7 MPx a 3100mAh baterií. Operačním systémem je nejnovější Android 4.4.4.

Sony Xperia Z3 Sony Xperia Z3

Máte-li rootnuté zařízení s alternativní konzolí pro zotavení, můžete si v některých případech stáhnout a flashnout soubor ZIP. V opačném případě můžete nainstalovat živé tapety uložením souboru APK do složky /system/app/ v kořenovém adresáři.

Zdroje: DroidViews, Android Guys, XDA, The Android Soul.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)