Sony Xperia L3: Nový levný telefon s duálním fotoaparátem

sony xperia l3 predstaveni

Veletrh MWC 2019 je za rohem. To můžeme vidět i ze zvýšeného počtu úniků a spekulací. Brzy se již dočkáme velkého množství nových telefonů. Mezi nimi bude i Sony Xperia L3. Telefon, který se bude snažit zaujmout hlavně nenáročné uživatele, kteří nechtějí telefon od čínského výrobce jako je Xiaomi nebo Huawei.

Sony Xperia L3 je třetí generací telefonu v oblíbené řadě pro nenáročné uživatele

Jedná se o nástupce telefonu Sony Xperia L2, i když to na první pohled vůbec nemusí jít poznat. Design telefonu je totiž odlišný a připomíná například chystanou řadu Sony Xperia 10. Displej nicméně není tak protáhlý jako u dražších Xperií. Stále má klasický poměr 18:9. Samotná velikost displeje je 5,7 palce a jde o LCD panel s rozlišením 1440 x 720 pixelů.

O výkon se stará blíže nespecifikovaný MediaTek čipset, který doplní 32GB paměti. RAM je v tuto chvíli neznámá, nicméně pravděpodobně bude mít 3 nebo 4 GB. Baterie má kapacitu 3 300 mAh. Nechyb USB-C nebo 3,5mm audio konektor. Rovnou z krabice má běžet na starém Androidu 8.1 Oreo.

Pokud jde o fotoaparáty, tak na zadní straně je duální snímač s 13 a 2 MPx, přední selfie kamera má 8 MPx. Cena telefonu je 199 eur. V přepočtu s DPH cca 5 100 Kč.

Jak se vám líbí Sony Xperia L3?

Zdroj: androidcentral.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)