Sony WF-C700N mají programovatelná tlačítka, hromadu funkcí a nestojí moc

nová sluchátka sony anc
  • Sluchátka Sony WF-C700N jsou nové bezdrátové špunty
  • Nabízí hromadu funkcí a programovatelná tlačítka
  • Výrobce si za ně účtuje 2 999 korun

Společnost Sony právě představila nová bezdrátová sluchátka s označením WF-C700N, které lákají na hromadu funkcí, rozumně nastavenou cenu a několik barevných variant. Mimo to se ukázala také Midnight Blue verze oblíbených WH-1000XM5.

Nová sluchátka WF-C700N jsou velmi lehká, každé váží pouhých 4,6 gramu. Párují se skrz Bluetooth 5.2 a podporují kodeky SBC a AAC. Sluchátka nabízejí řadu funkcí, včetně adaptivního potlačení hluku, prostorového zvuku 360 Reality Audio a nechybí ani upscaling zvuku DSEE. Přes aplikaci Headphones Connect můžete samozřejmě ovládat i ekvalizér.

Na těle sluchátek se nachází fyzická tlačítka, která jsou programovatelná pro jedno klepnutí, dvojité klepnutí a podržení. Dále slibují až 7,5 hodiny přehrávání se zapnutým ANC a 10 hodin s vypnutým ANC. S pouzdrem se pak dostáváme na výdrž až 15 hodin se zapnutým ANC a 20 hodin s vypnutým ANC. Sluchátka Sony WF-C700N budou k dispozici v černé, bílé, levandulové a šalvějově zelené verzi. Prodávají se už od 5. dubna a to za cenu 2 999 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte nějaké zkušenosti se sluchátky Sony?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)