Sony představilo nová provedení DualSense. Věděli jste, že jde propojit s Androidem?

nový ovladač sony

Sony představilo nová provedení ovladače DualSense pro Playstation 5. Barevné varianty dostávají název Midnight Black a Cosmic Red a mají být k dispozici na začátku června (v závislosti na regionu). Jak jsme vám psali již dříve, tento ovladač můžete připojit i k počítači nebo Android zařízení.

Sony představilo nová provedení DualSense

Nové barvy mají znázorňovat téma galaxie. Variantu Midnight Black zkrášlují dva trochu odlišné odstíny černé se světle šedými detaily, které dle Sony zobrazují to jak se díváme do vesmíru přes noční oblohu.

DualSense Cosmic Red & Midnight Black Reveal Trailer | PS5

DualSense Cosmic Red & Midnight Black Reveal Trailer | PS5

Barevná varianta Cosmic Red se pak vyznačuje o něco výstřednějším vzhledem a je prý inspirována jedinečnými odstíny červené, které se vyskytují v celém vesmíru. Samotná tlačítka jsou pak v černé či červené variantě.

Jinak jsou ale ovladače shodné s původním DualSense a změny se konají pouze na poli designu. Je možné, že Sony v těchto verzích odstranilo některé neduhy jako třeba ghosting, ale to je pouze naše domněnka. Ovladač DualSense můžete připojit i k počítači či vašemu Android telefonu.

How to Connect DualSense PS5 Controller to Android!

How to Connect DualSense PS5 Controller to Android!

Jak se vám líbí nové ovladače?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)