Sony pokračuje s aktualizací na Android 9 Pie. Potěší majitele starších telefonů

sony xperia android 9 pie aktualizace

Čekání je u konce, ohlašuje společnost Sony na svém blogu. Dnes Sony oznámilo oficiální dostupnost aktualizace na Android 9 Pie. A to hned pro několik starších modelů. Novější Xperia XZ 2 a XZ2 Compact již aktualizaci mají, tak nyní Sony pokračuje na starší modely.

Sony pokračuje s podporou Android 9 Pie

Japonská společnost již pro dva telefony aktualizaci vydala. Nový Sony Xperia XZ3 již s Androidem 9 Pie přichází rovnou. Brzy se navíc podpora poslední verze Androidu rozšíří. Majitelé Sony Xperia XZ Premium, XZ1 a XZ1 Compact se dočkají již od 26. října. Majitelé Sony Xperia XZ2 Premium dostanou podporu Pie od 7. listopadu.

sony xperia aktualizace android 9 pie

Není to ale jen o vlajkových modelech. Společnost zároveň oznámila, že střední třída Sony Xperia XA2, XA2 Ultra a XA2 Plus obdrží aktualizaci 4. března. To je už poměrně dlouhá doba. Uvidíme tedy, jak si povede ve srovnání s jinými telefony střední třídy. Každopádně minimálně o vlajkové  modely se Sony stará ukázkově a poslední roky patří vždy mezi nejlepší společnosti, pokud jde o rychlost aktualizací.

Potěšilo vás datum aktualizace na Android 9 Pie u Sony telefonů?

Zdroj: blog.sonymobile.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)