Sony Mobile a jeho nové vlajkové lodě na letošní Android Roadshow

sony-xperia-z3-17

Komerční článek

Sony Xperia Z3

Prémiový smartphone Sony Xperia Z3 v sobě spojuje vše, co lze očekávat od nejlepších zařízení v této kategorii, a ještě mnohem víc. V kompaktním, pouze 7,3 mm hliníkovém rámu se skrývá nepřeberné množství technologií a vychytávek. Váží pouhých 152 gramů a díky propracovanému designu dokonale padne do vaší ruky.

Vrcholný model Xperia Z3 nabízí fotoaparát s rozlišením 20,7 megapixel a obrazovým snímačem 1/2.3” Exmor™ RS, novým objektivem G Lens a – vůbec poprvé u chytrého telefonu – s citlivostí ISO 12800, takže s ním vždy pořídíte kvalitní fotografie, a to i za horších světelných podmínek. Ve spojení s procesorem BIONZ™ pro mobilní zařízení zaručuje výjimečně ostré fotografie vykreslené do posledního detailu. Vyzkoušejte také vylepšenou technologii stabilizace obrazu SteadyShot™ s Intelligent Active Mode pro stabilní a neroztřesené video. Díky schopnosti nahrávat videa v rozlišení 4K si užijete čtyřikrát vyšší kvalitu než Full HD.

Neobyčejný hudební zážitek zaručuje Hi-Res Audio technologie DNS, která redukuje okolní hluk. Xperia Z3 je vybavena dosud nejjasnějším TRILUMINOS™ displayem. Na cestě za skvělými zážitky vás již nebude nic brzdit, protože telefon je odolný proti vodě a prachu, navíc s výjimečnou výdrží baterie až na dva dny. Xperia Z3 totiž umožňuje využití úsporného režimu Battery STAMINA Mode – ten dokáže vypnout funkce na pozadí, které zrovna nepoužíváte.

Umí pracovat také s pokročilými aplikacemi Xperia Email, Kalendář a Kontakty pro pracovní využití smartphonu a podporuje synchronizaci přes Microsoft® Exchange ActiveSync® (EAS).

Telefon jsme pro vás recenzovali zde.

 

04_Xperia_Z3_White_Horizontal

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Sony Xperia Z3 Compact

Xperia Z3 Compact je jediný chytrý telefon s nekompromisním výkonem v úchvatně kompaktním těle, které je ideální pro ovládání jednou rukou.

Stejně jako jeho větší sourozenec Xperia Z3 je odolný proti vodě i prachu a nabízí tak nekonečné možnosti zábavy. Xperia Z3 Compact vydrží v pohotovosti až dva dny s úsporným režimem Battery STAMINA Mode.

Plně integrovaný procesor Qualcomm® Snapdragon™ 801 se čtyřmi jádry v taktu 2,5 GHz a 4G LTE modem umožňuje rychlé surfování po internetu, pohlcující zážitky s multimédii a úchvatnou kvalitu obrazu.

Xperia Z3 Compact potěší všechny smysly, sluch nevyjímaje – to díky Hi-Res Audiotechnologii DNS, která redukuje okolní hluk. Neskutečně jasný TRILUMINOS™ display v kombinaci s Live Colour LED, X-Reality™ pro mobilní zařízení a funkcí pro intuitivní vylepšení kontrastu 720p HD displej s úhlopříčkou 4,6 palce zobrazuje extrémně ostře a v živých barvách i na přímém slunečním světle.

Telefon jsme pro vás recenzovali zde.

06_Xperia_Z3_Compact_White_Group

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Uvidíme se už 15. 11. v Praze!

Neváhejte aregistrujte se!

registraceHome

A na závěr nezapomeňte podpořit svůj telefon v anketě AndroidRoku 2014!
hlasovat tlacitko

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)