Hudba až na ramenou. Sony uvádí “krční” reproduktor SRS-NS7

bezdrátový reproduktor na krk Sony SRS-NS7

Společnost Sony před pár hodinami oficiálně představila bezdrátový reproduktor na krk s označením SRS-NS7. Ve spojení se zvlášť dodávaným vysílačem WLA-NS7 slibuje zážitek osobního kina ve standardu Dolby Atmos. Hlavním kouzlem tohoto systému je technologie prostorového zvuku Sony 360 Spatial Sound a nejlepšího zážitku se přitom uživatelé dočkají při připojení k televizorům BRAVIA XR.

Model SRS-NS7 má poskytnout hodiny pohodlného sledování oblíbených filmů, televizních pořadů nebo koncertů díky ergonomickému designu, který zajišťuje, že přístroj pohodlně sedí na krku. Flexibilní pásek na zadní straně reproduktoru pomůže dokonale přizpůsobit nasazení pro naprosté pohodlí při sledování. Ke komfortu přispívá i tkaný povrch a měkký potah. Reproduktor je schopný odolat i stříkající vodě, neboť splňuje standard IPX4.

Sony SRS-NS7 Official Product Video

Sony SRS-NS7 Official Product Video

Funkce Multipoint Connection zajistí propojení s více zařízeními naráz a na jedno nabití vydrží novinka až 5 hodin při maximální hlasitosti. Frekvenční rozsah je 20–20 000 Hz. Reproduktor Sony SRS-NS7 se bude prodávat za cenu 7999 Kč. Cena modulu Sony WLA-NS7 bude 1599 Kč. Oba přístroje budou k dostání od listopadu.

Jak máte nyní doma vyřešený zvuk u televize?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)