Smart Center – proměňte telefon v dálkové ovládání

Smart Center_image foto Hyundai

Život bez dálkového ovládání bychom si dnes jen těžko dokázali představit, stejné je to i s mobilními telefony, které toho umí více a více. Proč tedy svůj dosavadní ovladač nenahradit mobilním telefonem, který toho zvládne více? Stále více moderních telefonů či tabletů disponují ve výbavě infračerveným portem, který slouží právě k ovládání domácích spotřebičů, především televizí. Pokud ovšem váš telefon či tablet infraport neobsahuje, nemusíte smutnit. Tedy pokud vlastníte novější televizi značky Hyundai či GoGen. Díky nové aplikaci Smart Center totiž můžete ovládat televizi libovolným telefonem s Androidem, stačí se připojit přes Wi-Fi k síti, ke které je připojena televize.

Smart Center - Aplikace

Smart Center - ovlada%E8

Díky aplikaci Smart Center toho zvládne váš přístroj daleko více, než dálkový ovladač – může navíc sloužit jako dotyková plocha pro ovládání kurzoru na televizi v internetovém prohlížeči, jako klávesnice pro pohodlnější zadávání textu či dokonce hlasové ovládání. Další velmi užitečnou funkcí je Media Share, která dokáže přenášet multimediální obsah z vašeho tabletu přímo na obrazovku televize. Smart Center rovněž poslouží jako televizní program a může vás upozornit na začátek vašeho oblíbeného seriálu.

SMART CENTER

SMART CENTER

Obě aplikace jsou na Google Play k dispozici zdarma, takže pokud vlastníte televizi od společnosti Hyundai či GoGen, aplikace Smart Center by neměla zůstat bez vašeho povšimnutí.

Gogen Smart Center
Gogen Smart Center
Hyundai Smart Center
Hyundai Smart Center

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)