Testujeme sluchátka Huawei FreeBuds Pro 2. Co byste o nich chtěli vědět?

huawei freebuds pro 2

Huawei na své konferenci v Istanbulu ve Volkswagen Aréně představil řadu nových produktů včetně nástupce prémiových TWS sluchátek Huawei FreeBuds Pro. Už nějakou dobu je máme možnost testovat, takže se můžete brzy těšit na plnohodnotnou recenzi. V tuto chvíli je tedy ideální doba na to, abyste se zeptali na vše, co vás zajímá.

Testujeme Huawei FreeBuds Pro 2

Derek Yu na pódiu mluvil zejména o tom, jak kvalitní zvuk nová sluchátka poskytují, což můžeme z prvních pár desítek minut poslechu potvrdit. Každé ze sluchátek je vybaveno 11mm dynamickým měničem a čtyřmi magnety. Nechybí jim certifikace Hi-Res Audio a HWA, díky které dokáží přenášet data rychlostí 990 kb/s. Samozřejmostí je také podpora kodeků LDAC. Po vzoru ostatních výrobců jsme se dočkali také funkce, která umožňuje připojení ke dvěma zařízením.

ANC zde obstarávají tři mikrofony a umí snížit okolní hluk až o 47 dB, což je velmi solidní hodnota. Ještě lepší je fakt, že v praxi funguje skvěle. Při letu Istanbul > Praha jsme je měli téměř celou dobu na sobě a na vrzající plasty, hluk motorů i konverzace ostatních cestujících jsme rázem zapomněli. Režim ANC je navíc dynamický, takže se vám po nasazení sluchátek aktivuje automaticky a je schopen rozpoznat strukturu zvukovodu a okolní hluk tak, aby byl výsledný zvuk co nejkvalitnější.

Na jedno nabití výdrží sluchátka se zapnutým ANC 4 hodiny, bez něj 6,5 hodiny. Celkem jste schopni se s pouzdrem dostat až na 30 hodin poslechu. Pokud máte tedy ke sluchátkům Huawei FreeBuds Pro 2 jakékoliv dotazy, neváhejte se zeptat dole v komentářích.

Co vás zajímá ohledně Huawei FreeBuds Pro 2?

Zdroj: vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)