Sluchátka Galaxy Buds Pro už dostávají první aktualizaci. O co v ní jde?

První aktualizace Galaxy Buds Pro

Je to jen pár dní, co korejský Samsung ukázal v rámci akce Unpacked January 2021 světu nové vlajkové Galaxy produkty. Kromě hlavních taháků v podobě telefonů série S21 dorazila také nová sluchátka Galaxy Buds Pro. Jak už se vlastně stalo zvykem, pár dní po představení do zařízení míří update s novými či vylepšenými funkcemi. První aktualizace pro Samsung Galaxy Buds Pro má sice jen asi dva megabajty, řeší ale hned několik zajímavých položek.

Balíček s označením R190XXU0AUA1 má mimo jiné za úkol do aplikace pro Buds Pro přinést ovládání pro balance neboli vyvážení hlasitosti v levém pravém sluchátku. To ocení primárně lidé s problémy se sluchem. Kromě této novinky by měla první aktualizace pro Galaxy Buds Pro vylepšit také reakce chytrého asistenta Bixby na hlasové příkazy. Třetí položkou na seznamu je obligátní zajištění lepší stability a spolehlivosti v komunikaci mezi sluchátky a aplikací.

Jaké funkce očekáváte od bezdrátových sluchátek?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)