Virální návykovka Slither.io překonala očekávání, vývojáři vydělává miliony

slither.io_

Že kopírkám se nikdy nic nepodaří a nemohou dosáhnout takového úspěchu jako originály? Ale kdepak – jen musíte vědět jak na to. Poradit by vám mohl Steven Howse, 32letý vývojář hry Slither.io, který svým výtvorem strhl celý Android jako lavina. Kombinací legendárního hada a online počítačové hry Agar.io totiž vytvořil virální kreaci, která mu denně vynáší reklamou klidně i 2,5 milionu korun.

Virální Slither.io dominuje Androidu a vynáší zajímavé částky

Duchovní nástupce Agar.io, kde namísto kruhů ovládáte napříč online arénami svou žížalu či hada – i tak by se dala shrnout tak trochu kopírka Slither.io. Jakmile se tato hra dostala na světlo světa, dosáhla obrovského úspěchu a to hlavně díky velmi chytlavé hratelnosti.

slither.io

Kombinací oblíbených prvků a hracího režimu byl úspěch zaručen a hru si na Androidu stáhlo už přes 68 milionů lidí a v prohlížeči ji paří 67 milionů závisláků. Ačkoli se jedná o zcel odlišný princip, nemůžeme si nevzpomenout na fenomén Flappy Bird – opět se totiž v základu jedná o jednoduchou hru, kterou vynesl na vrchol soutěživý duch a triviální ovládání.

Všechny virály však jednou skončí v propadlišti internetových dějin – prozatím je ale Slither.io skvělou volbou a hrou, která by vám rozhodně uniknout neměla.

slither.io
slither.io

Zdroj: digitaltrends.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)