Tento zajímavý monitor od Samsungu koupíte za historicky nejnižší cenu. Může fungovat i jako televizor

samsung smart monitor m7 sleva
  • Samsung Smart Monitor M7 může sloužit i jako televizor
  • Nechybí mu vestavěné reproduktory
  • Zahanbit se nenechá ani 32palcovým 4K displejem

Chytrý monitor Samsung Smart Monitor M7 má kategorii tak trochu sám pro sebe. Před nějakým časem jsme vám na něj přinesli recenzi a zhodnotili jsme, že chytrý monitor rozhodně není špatný nápad, ačkoliv nemusí vyhovovat každému. Začínal na ceně 8 990 korun, následně o další 2 000 korun spadl a nyní je k mání za historicky nejnižší cenu.

Samsung Smart Monitor M7 zaujme především svou všestranností. Sice nemá nejlepší barvy, rychlou odezvu nebo vysokou obnovovací frekvenci, ale dokáže fungovat bez jakéhokoliv externího zdroje a nabízí funkce, na které jsme zvyklí spíše u chytrých televizorů. Chlubí se rovněž minimalistickým designem, tenké rámečky a bohatou portovou výbavu. Za zmínku stojí tři USB-A 2.0 porty, dva HDMI 2.0 konektory nebo USB-C s až 65W nabíjením, takže skrz něj můžete nabíjet i laptop. Bohužel chybí možnost nastavení výšky monitoru, řešením může být jiný držák nebo přivrtání na zeď. Monitor má také vestavěné reproduktory a v balení se nachází i typický ovladač ve tvaru banánu.

Pokud se o něm chcete dozvědět více informací, rozhodně mrkněte na naší recenzi. Momentálně jej lze zakoupit za cenu 6 290 Kč na Alze i CZC, což je poměrně zajímavá cena.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Dává vám chytrý monitor smysl?

Zdroj: CZC, Alza

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)