TOPlist

Sleva: Horkovzdušná fritéza Xiaomi za super cenu!

Horkovzdušná fritéza Xiaomi
  • Xiaomi má ve svém portfoliu řadu skvělých výrobků do domácnosti
  • Horkovzdušná fritéza Xiaomi před Vánoci příjemně zlevnila
  • Zvládne pečení, rozmrazovaní a uděláte v ní spoustu dalších pokrmů

Teprve před několika týdny se v České republice oficiálně začala prodávat horkovzdušná fritéza Xiaomi s vnitřní nádobou o objemu 6,5 litru, pro spoustu rodin ale bude tato velikost zbytečná. Xiaomi má v nabídce dvě fritézy menší velikosti, právě cena té nejmenší teď příjemně klesla!

Co všechno horkovzdušná fritéza Xiaomi umí? Samozřejmostí je pečení a rozmrazování, klidně můžete ve fritéze sušit ovoce. Po dokončení přípravy jídla udržuje fritéza automaticky jeho teplotu, nemusíte se o nic starat. Fritéza zvládne široké spektrum teploty, rozsah 40 až 220 stupňů pokrývá většinu běžných pokrmů. Problém není příprava jogurtů, výborné bývají krokety. Jídla se nepřipalují, jednoduše je můžete zbavit přebytečného oleje. Fritézu můžete ovládat na dálku pomocí aplikace Xiaomi Home.

Cena fritézy s vnitřní nádobou o objemu 3,5 litru teď o pár stokorun klesla, v současnosti ji můžete pořídit už za 1449 korun. A to je podle mě skvělá cena! Horkovzdušná fritéza Xiaomi je důležitou součástí naší domácnosti, všem bez výjimky jídlo z ní chutná, při vaření šetří čas (člověk nemusí nic kontrolovat, zkrátka tam nahrne suroviny a časem přijde k hotovému pokrmu). Neumím si už představit, že bychom ji doma neměli.

Doma máme fritézu střední velikosti s nádobou o objemu 4 litry a nikdy se nám nestalo, že by se nám pokrm dovnitř nevešel. Rozdíl v objemu proti nejmenší verzi je minimální, pokud tedy hledáte tip na skvělý a levný dárek pod stromeček, pak jste jej právě našli. Fritéza dobře poslouží nejenom doma, ale klidně také na chatě nebo ve studentském bytě. Pokud je vás ale více, doporučím fritézu největší velikosti, pokrmy připravíte najednou pro všechny členy domácnosti.

Cena: 1 449 Kč

Objeví se horkovzdušná fritéza Xiaomi pod stromečkem?

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)