TOPlist

Poslední šance jak získat SkyShowtime za lepší cenu. Ukážeme, jak ušetřit až polovinu!

skyshowtime zdražení
  • S poskytovateli video obsahu se roztrhl pytel a každý nabízí něco jiného
  • Pokud chcete mít přístup ke kompletnímu obsahu, není to levné
  • Nabízíme tip, jak aspoň trochu ušetřit i přes nadcházející zdražení

SkyShowtime nabízí dnes jediný tarif za 179 Kč měsíčně. Pokud zaplatíte 6 měsíců nebo rok dopředu, sníží se cena na 119 Kč měsíčně, ale znamená to vyšší jednorázový výdaj. Od 23. dubna 2024 ale chystá změnu. K dispozici budou dva tarify. Jeden levnější, ale zato s omezeními a hlavně s reklamou a jeden dražší. Přičemž ten dražší je vlastně stejný, jako současný tarif a liší se jen vyšší cenou.

Pokud jste nestihli využít akce při vstupu SkyShowtime na český trh, kdy nabízel poloviční cenu a zjistili jste, že vám jeho obsah vyhovuje, možná jste začali platit měsíční předplatné. Jenže to teď poměrně razantně zdražuje ze 179 Kč na 219 Kč. Pokud ale budete postupovat podle našeho tipu, můžete ještě na poslední chvíli trochu ušetřit.

skyshowtime plányCenové plány

Vtip spočívá v tom, převést aktuální platební metodu na roční. Tím se za prvé sníží cena ze 179 na 119 Kč měsíčně, ale především si zaplatíte rok dopředu a plánované zdražení se vás teď nebude týkat. Pokud bychom to vzali z nejnepříznivějšího pohledu, tak pokud přejdete na roční placení ještě před zdražením, zaplatíte za rok 1429 Kč. Zatímco pokud ponecháte měsíční platby, bude vás rok stát 2628 Kč. To je skoro dvojnásobek!

SkyShowtime: Movies & Series
SkyShowtime: Movies & Series

Samozřejmě je zde další možnost, a to přejít na nový tarif s reklamami. Ten stojí 159 Kč měsíčně, při roční platbě pak 1259 Kč ( 105 Kč měsíčně). V tomto případě oproti současnému stavu ušetříte. Pozor ale na to, že tento tarif umožňuje pouze jeden stream, takže v případě, že máte v rodině sdílený účet, mohli byste narazit. Navíc tento tarif neumožňuje stažení dat pro offline sledování. A samozřejmě, budete muset skousnout reklamy. V jakém množství, netušíme.

Standard
(do 22.4.)
Standard s reklamou
(od 23.4.)
Standard Plus
(od 23.4.)
Cena měsíčně
ročně (za měsíc)
179 Kč
1429 Kč (119 Kč na měsíc)
159 Kč
1259 Kč (105 Kč)
219 Kč
1759 Kč (147 Kč)
Reklamy třetích stran NE ANO NE
Sledování offline až 30 filmů NE až 30 filmů
Počt streamů 2 1 2

Všechny tarify pak nabízí stejně video v rozlišení 1080p bez HDR, zvuk až Dolby Digital 5.1 a mohou zobrazovat upoutávky na produkci SkyShowtime.

Co říkáte na zdražení SkyShowtime?

Zdroj: SkyShowtime

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)