Skyscanner najde letenky, volný pokoj a půjčí auto na dovolené

Skyscanner akční letenky

Chystáte se v létě na dovolenou, ale zatím nevíte, kam přesně vyrazit? Potřebujete zařídit rezervace v hotelu? Chcete si zařídit půjčení auta ve vaší cílové destinaci? Sháníte akční letenky? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, pak jistě oceníte dnešní tip na aplikaci. Webový portál Skyscanner.cz společně s mobilní aplikací představují kompletního průvodce pro letní dovolenou, pomohou vám najít akční letenky, hotely i půjčovny aut.

Akční letenky se Skyscanner snadno a rychle

Ovládání webového portálu i aplikace je maximálně jednoduché. Jedná se v podstatě o tři záložky, každá pro jedno zaměření – hledání a rezervace letů, hotelů a půjčoven aut. Vyhledávání letů funguje stejně jako ve všech aplikacích tohoto typu, zadáte destinaci, čas a místo odletu a počet osob. Skyscanner poté pro váš požadavek zobrazí ty nejvhodnější lety. Vyhledávač umožňuje zadání i více měst, může proto sloužit také jako nástroj pro plánování eurotripu, nebo jiné cesty po světě.

Skyscanner Flights Hotels Cars
Skyscanner Flights Hotels Cars

Půjčení auta v zahraničí na pár kliknutí

Stejně tak jednoduše funguje rozhraní pro pronájem auta. Zde stačí zvolit místo vyzvednutí a místo vrácení spolu s časovými údaji. Aplikace, nebo webové prostředí Skyscanner.cz pak vyhledají ty nejlepší nabídky, stejně jako u vyhledání letenky. V seznamu se objeví několik typů aut, přičemž se u každého zobrazí hned několik nabídek půjčoven, spolu s podmínkami a detaily zapůjčení. Můžete si tak sami zvolit nejen typ auta, ale také uvážit konkurenční nabídky.

Na podobném principu funguje také vyhledávání hotelů. Po zadání destinace aplikace (případně web) shromáždí všechny dostupné nabídky odpovídající zadání. Nabídky stahuje z nejrůznějších serverů, nemusíte tak už procházet desítky webů, jako je například Booking.com, Skyscanner všechny nabídky shromáždí přehledně, do jednoho seznamu.

Tipy na dovolenou a plán cesty s aplikací Skyscanner

Zatím nevíte, kam vyrazit? Aplikace na základě akcí na letenky přináší také tipy na nejrůznější destinace pro dovolenou. Doporučení jsou rozdělena podle časových úseků – například tipy na dovolenou v červenci, nebo podle oblíbenosti destinace a délky trvání cesty. Skyscanner pak po rozkliknutí ukáže cenovou nabídku pro letenky do nejrůznějších měst daného státu. V detailu města jsou zobrazeny také nejoblíbenější aktivity a tipy na výlety pro danou lokalitu. Které si můžete přidat do itineráře a vytvořit tak přehledný plán cesty, spolu se shrnutím všech rezervací.

Skyscanner je šikovným pomocníkem nejen při hledání a rezervaci letenky, nebo hotelu, díky tipům a uživatelským recenzím vám pomůže s plánováním celé dovolené. Stejně tak se může stát vaším průvodcem cílovou lokalitou tak, jak to umí například TripAdvisor a další plánovače cest. Výhodou použití je pak česká mutace webu i aplikace, základní vyhledávání a rezervace tak můžete provádět v češtině.

Jaké aplikace na letenky používáte vy?

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)