Skype se pochlubil vylepšeními pro zasílání zpráv, co nyní nabídne?

skype novinky

Skype se vedle dalších komunikačních platforem může zdát poněkud zastaralý, to by se však mělo nyní změnit. Tvůrci aplikace avizují nové funkce a vylepšení, která by měla vést k produktivnější a pohodlnější komunikaci. Všechny zmíněné novinky by se pak měly projevit během několika následujících dní.

Skype
Skype

Koncepty, záložky a nové možnosti pro multimédia

První z novinek, kterou Skype přinese jsou koncepty zpráv. Tedy možnost, v rámci konverzace rozepsat zprávu, ke které se můžete kdykoliv vrátit, a to i po opětovném spuštění aplikace. Díky tomu se tak vyhnete situaci, během které musíte znovu psát dlouhou rozepsanou zprávu. Ostatně tak, jak je tomu již nějakou dobu v další komunikační aplikaci Telegram známé svým zaměřením na zabezpečení.

Užitečnou vlastností, kterou můžete v rámci aplikace Skype využít jsou pak takzvané záložky pro zprávy. Delším podržením dané zprávy a následným kliknutím na položku „Přidat záložku“ se daná zpráva uloží do kategorie záložky, spolu s dalšími takto označenými zprávami. Tímto způsobem si pak můžete „vypíchnout“ důležité zprávy v konverzaci a vyhnout se tak jejímu pozdějšímu hledání v rámci celé konverzace.

záložky v konverzaci

Vylepšení se dočká také zasílání multimediálních souborů. Skype nově umožní zobrazit jejich náhled a přidat poznámky, tak, jak jsme zvyklí například u WhatsApp. Při zasílání více fotografií, nebo videí najednou pak budete moci všechny soubory prohlížet v historii najednou seřazené do alba. Všechny zmíněné novinky by měly být dostupné na všech platformách.

Zaujaly vás novinky, které Skype představil?

Zdroj: Blog Skype

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

james-bond-logo_00000

IP Webcam – androidí špeh

Recenze na aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
8 min. uložit na později

Komentáře (2)