Skype pro Android povyšuje na verzi 6.0 a dostává Material Design

Skype_material-uvodka

Pokud jste dlouholetými uživateli služby Skype, jistě jste se stali svědky mnoha výrazných proměn aplikace. A to nejen té desktopové, ale i té mobilní. Právě aplikace pro Android si za dobu své existence prošla výraznými změnami hned několikrát. A právě se to děje znovu. Aplikace nyní povyšuje na verzi 6.0.0.16024 a jako první aplikace od Microsoftu získává Material Design.

Microsoft vzal aplikaci Skype a její design kompletně přepsal. Aktualizace tak dospěla k tomu, že se nejen lépe a intuitivněji používá, ale také k tomu, že se uživatel nemusí učit nic nového a ví co kde hledat. Pomalu se i velcí hráči na poli aplikací (jako je třeba právě Microsoft) učí používat stejný designový jazyk pro jednu platformu a sjednotit tak ovládání systému i aplikací. Na první pohled se to může jevit jako maličkost, ale rozhodně je to dobrá zpráva pro aplikace budoucí a pro ty, které aktualizace ještě čeká. Sjednocení ovládání je jednou z věcí, po které volá mnoho uživatelů Androidu.

 

Jak Skype aktualizovat?

Aktualizace je již dostupná v Obchodě Play, uvolňována ale bude postupně podle regionů. Pokud jste nedočkavci a musíte vše vyzkoušet hned, můžete si na vlastní riziko stáhnout aktuální balíček APK z následujícícho odkazu:

Skype v 6.0.0.16024

 

Skype
Skype

Zdroj: AndroidPolice

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)