TOPlist

Skvělé Xiaomi produkty, které (možná) neznáte

Xiaomi produkty které neznáte

Xiaomi se za dobu své existence vypracovalo k jedné z nejlepších značek v oblasti technologií. Kromě mobilních telefonů však začalo postupně přicházet s vlastními notebooky, hodinkami, monitory, televizemi nebo třeba koloběžkami. Existují však další stovky produktů, které Xiaomi vyrábí ve spolupráci s jinými značkami. V tomto článku si tak ukážeme skvělé Xiaomi produkty, které pravděpodobně neznáte.

TOP 5 Xiaomi produktů, které neznáte

Xiaomi chytrý polštář

Ano, Xiaomi má skutečně svůj chytrý polštář a ne jen jeden. Pokud se podíváte na Aliexpress, můžete zde narazit na desítky jiných. Nás ale zaujal Youpin Neck Pillow a to hned z několika důvodů. Tento chytrý masážní polštář lze snadno propojit s mobilní aplikací a rázem máte na výběr hned z několika funkcí. Kromě masáže je polštář také vyhřívaný, takže pokud rádi spíte v teple nebo se chcete jen zahřát, můžete si teplotu nastavit na 38 až 53 stupňů. Kromě toho se zde nachází také reproduktory, které údajně vysílají zvuk do spánkové kosti a samozřejmě nechybí monitorování spánku. Objednat jej můžete na Aliexpressu.

Cena: 128 dolarů (asi 2 600 korun)

Xiaomi Rubikova kostka

Xiaomi Mijia Giiker i3s AI Intelligent Super Cube je chytrá Rubikova kostka, kterou si lze rovněž snadno spárovat s mobilní aplikací. Díky ní můžete hrát zajímavé minihry a získat přístup k několika tutoriálům, jak kostku snadno složit. Může se jednat o ideální dárek k Vánocům/narozeninám nejen pro děti, ale i dospělé. Samozřejmě můžete soutěžit s ostatními hráči po celém světě a posílat své výsledky kamarádům. Stejně jako polštář ji lze pořídit na Aliexpressu.

Checking Out the XiaoMi Giiker Super Cube I3S! | TheCubicle.com

Checking Out the XiaoMi Giiker Super Cube I3S! | TheCubicle.com

Cena: 40 dolarů (asi 830 korun)

Xiaomi YEELIGHT V1 PRO chytrá lampička

Chytrá lampička YEELIGHT V1 PRO nabízí dotykový panel, přes který lze nastavit teplotu a intenzitu světla. Pokud by vás ale manuální ovládání nebavilo, není problém. Lampička totiž disponuje senzorem okolního světla a tak dokáže intenzitu regulovat sama. Lampička je samozřejmě chytrá a tak si ji lze jednoduše přidat do Google Home, Apple HomeKit či Amazon Alexa a pak ji ovládat třeba jen hlasem nebo vytvářet různé scény. Ideální může bude na pracovní stůl, objednat ji můžete na většině českých e-shopů.

Cena: 3 490 korun

Xiaomi zastřihovač nosních chloupků

To, že Xiaomi vyrábí (skoro) všechno není žádným tajemstvím. Před nedávnem jsme pro vás testovali třeba chytrý kartáček Oclean. Čínský gigant však vyrábí také elektrické holicí strojky a…ano! Zastřihovač nosních chloupků. Ten je vyroben ve spolupráci se značkou Mijia, se kterou Xiaomi kolaboruje dlouhodobě. Neumí nic chytrého, ovšem je za poměrně nízkou cenu na Aliexpressu.

Xiaomi – Mijia Mini Electric Nose hair trimmer (new version)

Xiaomi - Mijia Mini Electric Nose hair trimmer (new version)

Cena: 8 dolarů (asi 160 korun)

Xiaomi Ninebot Unicycle

Ninebot Unicycle je jednokolka, která vám umožní poměrně rychle cestovat ve městě. Jde o zajímavou alternativu ke koloběžce. Maximální rychlost činí slušných 45 km/h, ovšem Xiaomi doporučje nastavení maximální rychlosti na 20 km/h. Na jedno nabití ujede Ninebot Unicycle přes 90 km a má 18″ kola, díky kterým dokážete přejet i hlubší díry. Pokud máte dostatek odvahy, můžete tuto zajímavou vychytávku koupit na Alixepressu.

SUPER FUN SEGWAY UNICYCLE!! Ninebot One S1 REVIEW! One Wheel „Hoverboard“

SUPER FUN SEGWAY UNICYCLE!! Ninebot One S1 REVIEW! One Wheel "Hoverboard"

Cena: 1 000 dolarů (asi 20 800 korun)

Jaké jiné Xiaomi vychytávky vlastníte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)