Menu

Skládací telefony uvidíme ve velkém už příští rok

Skládací telefony už jsme v minulosti vidět mohli, nicméně ani jeden z mobilů na tom nebyl po technické stránce tak dobře jako nedávno představený ZTE Axon M. Ten je ale podle nových informací pouze začátek, podobné telefony chystá několik výrobců.

Skládací telefony se začnou představovat již v roce 2018

Podle posledních informací ze zahraničí, má chystat skládací mobil Huawei, Oppo, Samsung a LG. U Huaweie se nejedná o novinku, šéf společnosti to potvrdil již před několika týdny, nicméně prozradil také, že musí vyřešit ještě několik problémů. Zajímavá je také informace, že by LG mělo spolupracovat s Applem na skládacím iPhonu, který by se měl objevit v roce 2020.

zpravy skladaci telefony

Samsung už skládací telefony slibuje nějaký ten rok, ve výsledku se ale jedná o koncepty či patenty. Každopádně ty už by měly vést k finálnímu produktu, který by se měl ukázat v roce 2018. U Oppo se spekuluje o tom, že by se mělo zařízení stihnout představit do konce příštího roku.

Je dost možné, že u ZTE Axon M jsme byli svědky začátku nového trendu. Podobně jako v roce 2016 to byl duální fotoaparát, tenhle rok je ve znamená displejů s minimálními rámečky a poměrem stran 18:9. Příští rok by mohl být klidně rokem skládacích telefonů.

Těšíte se na další skládací telefony od dalších výrobců?

Zdroj: phandroid.com

 

Komentáře

Sagitarius

sagitarius64 0

14.11.2017 12:00

Zas jen další způsob, jak z nemyslícího stáda vytáhnout peníze. Jako mobil nepraktický- velký a těžký, jako tablet nepraktický- nesmyslnej formát obrazu a uprostřed např. filmu obraz přerušenej rámem….. Ale stejně se najde pár blbců, co si to kpupí jen proto, aby byli in.

RSS (komentáře k článku)