Skládací telefony uvidíme ve velkém už příští rok

skladaci telefony rok 2018

Skládací telefony už jsme v minulosti vidět mohli, nicméně ani jeden z mobilů na tom nebyl po technické stránce tak dobře jako nedávno představený ZTE Axon M. Ten je ale podle nových informací pouze začátek, podobné telefony chystá několik výrobců.

Skládací telefony se začnou představovat již v roce 2018

Podle posledních informací ze zahraničí, má chystat skládací mobil Huawei, Oppo, Samsung a LG. U Huaweie se nejedná o novinku, šéf společnosti to potvrdil již před několika týdny, nicméně prozradil také, že musí vyřešit ještě několik problémů. Zajímavá je také informace, že by LG mělo spolupracovat s Applem na skládacím iPhonu, který by se měl objevit v roce 2020.

zpravy skladaci telefony

Samsung už skládací telefony slibuje nějaký ten rok, ve výsledku se ale jedná o koncepty či patenty. Každopádně ty už by měly vést k finálnímu produktu, který by se měl ukázat v roce 2018. U Oppo se spekuluje o tom, že by se mělo zařízení stihnout představit do konce příštího roku.

Je dost možné, že u ZTE Axon M jsme byli svědky začátku nového trendu. Podobně jako v roce 2016 to byl duální fotoaparát, tenhle rok je ve znamená displejů s minimálními rámečky a poměrem stran 18:9. Příští rok by mohl být klidně rokem skládacích telefonů.

Těšíte se na další skládací telefony od dalších výrobců?

Zdroj: phandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)