Nová skateboard hra pro Android: Tony Hawk’s Skate Jam vychází brzy

tony hawk skate jam android

Původní hry Tony Hawk’s Pro Skater si mnoho z vás jistě pamatuje. První díly v této herní sérii jsou považovány za klasiky. Ty novější už tak dobré většinou nejsou a poslední díl skončil katastrofou. Možná i proto se legendarní skater Tony Hawk rozhod propůjčit své jméno úplně jiné hře od jiného studia a také pro jinou platformu. Novinka Tony Hawk’s Skate Jam už nebude k dispozici na PC a konzole. Místo toho vyjde brzy na Android.

Tony Hawk’s Skate Jam už je na Google Play. Prozatím ale v předregistraci

Za novou hrou stojí vydavatel Maple Media, který již má v minulosti zkušenosti s mobilní skateboardovou hrou Mike V: Skateboard Party. Recenze a hodnocení této hry jsou poměrně povedené. To dává dobrou šanci na to, že i Tony Hawk’s Skate Jam bude kvalitní hrou. Prozatím o této hře víme to, co je napsané v popisu na Google Play, kde se z ničeho nic objevila.

Ve Skate Jam bude k dispozici režim kariéry, turnaje, mnoho různých map včetně skateparků či ježdění na ulici. Ve hře se objeví i známé skateboardové značky jako třeba Birdhouse. Už nyní se ví, že hra bude zdarma ke stažení. To ale znamená, že k dispozici budou i dodatečné nákupy ve hře za reálné peníze. Podrobnosti o hře nejdou moc do detailu. Stejně tak není známé datum vydání, dlouho by to ale trvat nemělo, vzhledem ke spuštění předregistrací na Google Play.

Těšíte se na novou skateboard hru Tony Hawk’s Skate Jam?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)