Nová skateboard hra pro Android: Tony Hawk’s Skate Jam vychází brzy

tony hawk skate jam android

Původní hry Tony Hawk’s Pro Skater si mnoho z vás jistě pamatuje. První díly v této herní sérii jsou považovány za klasiky. Ty novější už tak dobré většinou nejsou a poslední díl skončil katastrofou. Možná i proto se legendarní skater Tony Hawk rozhod propůjčit své jméno úplně jiné hře od jiného studia a také pro jinou platformu. Novinka Tony Hawk’s Skate Jam už nebude k dispozici na PC a konzole. Místo toho vyjde brzy na Android.

Tony Hawk’s Skate Jam už je na Google Play. Prozatím ale v předregistraci

Za novou hrou stojí vydavatel Maple Media, který již má v minulosti zkušenosti s mobilní skateboardovou hrou Mike V: Skateboard Party. Recenze a hodnocení této hry jsou poměrně povedené. To dává dobrou šanci na to, že i Tony Hawk’s Skate Jam bude kvalitní hrou. Prozatím o této hře víme to, co je napsané v popisu na Google Play, kde se z ničeho nic objevila.

Ve Skate Jam bude k dispozici režim kariéry, turnaje, mnoho různých map včetně skateparků či ježdění na ulici. Ve hře se objeví i známé skateboardové značky jako třeba Birdhouse. Už nyní se ví, že hra bude zdarma ke stažení. To ale znamená, že k dispozici budou i dodatečné nákupy ve hře za reálné peníze. Podrobnosti o hře nejdou moc do detailu. Stejně tak není známé datum vydání, dlouho by to ale trvat nemělo, vzhledem ke spuštění předregistrací na Google Play.

Skate Jam - Pro Skateboarding
Skate Jam - Pro Skateboarding

Těšíte se na novou skateboard hru Tony Hawk’s Skate Jam?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)