Shieldwall Chronicles je nová RPG hra ze středověku. Hrajete v ní za žoldnéry

shieldwall chronicles android hra

Shieldwall Chronicles je nová mobilní hra, která vyšla před pár týdny na iOS. Nyní je k dispozici i pro Android a každý si ji může koupit a instalovat přímo z Google Play. Jedná se o středověké taktické RPG, ve kterém hrajete za žoldnéry. Cíl hry je jednoduchý, získat co nejvíee peněz, zatímco budete brázdit různé bitvy ve fiktivním světě Tarren.

V Shieldwall Chronicles hrajete za žoldnéřskou skupinu

V první řadě dodáme, že se jedná o hru ze středověku, nicméně nechybí v ní ani prvky fantasy. To poznáte hned na úvod, kdy si svou skupinu musíte vytvořit. K dispozici je celkem 16 různých možností postav od klasických bojovníků, přes lučištníky až právě po čaroděje.

Shieldwall Chronicles Mobile Trailer

Shieldwall Chronicles Mobile Trailer

Bitvy jsou taktické a probíhají na tahy. Hodně podobně jako třeba v herní sérii Fire Emblem. Hra během bitev dokonce počítá s morálkou. Když vyhráváte, jsou na tom vaši bojovníci po psychické stránce lépe, pokud ale prohráváte, hrozí, že zpanikaří a utečou z bitvy pryč.

A jako v každém správném RPG, i zde nechybí možnost výběru velkého množství zbraní, věcí atd. Řadí se podle kvality do několika kategorií. Pokud vás tato hra zaujala, můžete ji koupit na Androidu za 159 Kč. Minimální požadavky jsou 3GB RAM paměti a telefon s podporou Vulkan API.

Shieldwall Chronicles: Swords
Shieldwall Chronicles: Swords

Jak se vám líbí Shieldwall CHronicles?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)