Sero Phone – i telefon může být kulatý (koncept)

sero-phone

Mobilní telefony charakterizoval odjakživa obdélníkový tvar, který dominuje již několik let. Napadlo vás ale, jak by vypadal telefon, který by svým tvarem připomínal spíše kulatou krabičku od másla? V minulosti již pár podobných přístrojů vzniklo (jmenujme například Alcatel One Touch 810), ale žádný z nich se příliš neuchytil. Server Concept Phones přináší čas od času zajímavý článek s konceptem, který je většinou vytvořen fanoušky mobilních telefonů a na pult obchodů se ani nedostane. Vypíchnout musíme telefon Sero Phone, který vyniká především svou kulatou konstrukcí a celkově netypickým provedením. Koncept s názvem Sero Phone má být určen především pro náročné posluchače hudby, neboť se v jeho těle ukrývá kvalitní reproduktor po celém obvodu zařízení. Celé tělo je 19 mm tenké, vyrobené z polykarbonátu a na svém obvodu ukrývá také notifikační LED diody. Na zajímavý koncept s názvem Sero Phone se můžeme podívat na následujících fotografiích.

Sero phone

sero-phone

Sero-concept-phone-3

Sero-concept-phone-2

Sero-concept-phone-5

Jelikož se jedná pouze o koncept, žádné detailnější informace o hardwaru nelze očekávat. S největší pravděpodobností se na trh tento přístroj nedostane, ale kdo ví – třeba se některý z výrobců inspiruje. Hodil by se podobný tvar telefonu i vám?

zdroj: concept-phones.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)