TOPlist

Zvýhodněná data a SIM karty: SAZKAmobil uvedl letní nabídku

Sazkamobil nabídka sim data léto 2023

Český virtuální operátor SAZKAmobil oficiálně představil prázdninovou nabídku, která zákazníkům přinese výhodná data nebo SIM karty. Letní akce platí do 31. srpna a přináší zajímavé akce jak pro zákazníky využívající prodejní síť Sazky, tak i ty v online prostředí. V prodejní síti a značkových prodejnách Sazky je nově v nabídce například zvýhodněná SIM karta, která má vyšší kredit než je pořizovací cena.

„V létě se vždycky snažíme pro naše zákazníky vymyslet nějaké výhodné nabídky. Letos jsme si pro ně připravili SIM kartu, kterou lze pořídit za 99 korun, ale s kreditem 150 korun,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu. Navíc jako odměnu k nové SIM kartě si mohou zákazníci užít balíček 10 GB dat za 100 korun, když do tří dnů SIM aktivují.

Pro zákazníky v online prostředí si pak operátor připravil nabídku 10 GB dat za symbolických 10 korun: Ten, kdo si online koupí SIM kartu za standardní cenu 150 korun a do tří dnů od doručení ji aktivuje, získá 10 GB dat za 10 korun,“ vysvětluje Schmiedhammer. Balíček je možné pořídit ať už na webových stránkách SAZKAmobilu, v internetové samoobsluze, prostřednictvím mobilní aplikace, anebo na zákaznické lince.

Mobilní operátor SAZKAmobil
Mobilní operátor SAZKAmobil

Mobilní operátor se rozhodl do konce léta ještě nabídnout dokupový datový balíček k předplacence. Přes SMS nebo skrze zákaznickou linku je možné, po vyčerpání standardního datového balíčku, pořídit dokupový balíček 5 GB dat za 60 korun. „SAZKAmobil navíc poskytuje superrychlé připojení v 5G síti pro všechny bez omezení a příplatků. Po vyčerpání dat navíc připojení nevypínáme, pouze ho zpomalíme,“ uzavírá Jan Schmiedhammer.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolik znáte zákazníků SAZKAmobilu?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)