Samsungy Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 na detailních snímcích, jak velký bude ohyb displeje?

Samsung Galaxy Z Fold4 a Z Flip4

Samsungy Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 se své oficiální premiéry mají dočkat již velmi brzy. Není tak žádným překvapením, že se tak množství různých úniků informací okolo připravovaných novinek s postupujícím časem stupňuje. Nově jsme se dočkali zajímavých “živých” fotografií zachycujících obě novinky a také kompletního výpisu jejich hardwarových parametrů.

Samsungy Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 budou patrně mít znatelný ohyb displeje

Design připravovaných ohebných novinek od Samsungu již patrně pro nikoho nebude žádným velkým překvapením. Ostatně jak o vzhledu Samsungu Galaxy Z Fold4 tak Galaxy Z Flip4 jsme u nás psali již několikrát. Nyní však máme možnost se pokochat snímky údajně funkčních kusů. Jak je ze snímků patrné, také Samsungy Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 budou mít poměrně výrazné ohyby displeje v místě pantu. Jak moc přitom budou výrazné v porovnání s jejich předchůdci se však v tuto chvíli můžeme jen domnívat. Pokud bychom ale měli z prvního snímku něco odhadovat, tipneme si, že v této otázce zůstává nepřekonáno Oppo Find N, jehož recenzi jsme vám přinesli již před časem.

Zatímco u Véčka v podobě Samsung Galaxy Z Flip4 se dočkáme spíše decentních konstrukčních vylepšení, u smartphonu Samsung Galaxy Z Fold4 výrobce údajně přepracoval konstrukci pantu, aby byl kompaktnější. O zmenšení celkových rozměrů v porovnání s předchůdcem se však zdroj v podobě kanálu @noh_tech nezmiňuje. Přeci jen si tak budeme muset na něco počkat do premiéry, která je naplánována na 10. srpna. Za zmínku pak stojí, že o den později, tedy 11. srpna bychom se měli dočkat oficiální premiéry konkurenta Galaxy Z Flip4 v podobě ohebného véčka Motorola Razr 2022, o té ale již také víme prakticky vše již nyní.

Používáte, nebo jste používali nějaký ohebný smartphone?

Zdroj: notebookcheck.net

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)