Samsung chystá bezdrátovou nabíječku pro více zařízení zároveň

samsung bezdratova nabijecka dve zarizeni

Společnost Samsung již za pár dní představuje svůj podzimní vlajkový model Galaxy Note 9. Na akci se toho má ale představit více, nyní jsme se díky úniku dozvěděli o bezdrátové nabíječce Samsung Wireless Charger Duo, která dokáže nabíjet až dvě zařízení zároveň.

Krabička Samsung Wireless Charger Duo potvrdila i existenci hodinek Galaxy Watch

Z krabice, kterou zveřejnil na internetu Roland Quandt, se dá vyčíst hned několik informací. V první řadě tato nabíječka splňuje Qi certifikaci, takže bude fungovat i s jinými telefony než Samsung. V jeden moment může nabíjet rovnou dvě Qi zařízení. A to i třeba dva telefony. Kromě toho se ale na krabici píše i to, že má sloužit ke společnému nabíjení telefonu a chytrých hodinek Galaxy Watch.

samsung wireless charger duo bezdratova nabijecka

I když první spekulace hovořily, že Samsung Galaxy Watch budou chytré hodinky s Wear OS, v posledních týdnech se už od této informace dávají ruce pryč. A Samsung si opět vybral vlastní systém Tizen, který pohání předchozí Gear zařízení. Zajímavé je také to, že Samsung pravděpodobně předběhne společnost Apple, která svou bezdrátovou podložku AirPower mat představila již v září minulého roku. Od té doby se ale ještě neprodávají. Je tu menší rozdíl v tom, že Apple verze dokáže nabít až tři zařízení zároveň, jako je iPhone, Apple Watch a AirPods. I tak už ale měla být dávno na trhu.

Používáte více produktů, které podporují bezdrátové nabíjení? Hodila by se vám podobná nabíječka?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)