Samsung má nové véčko se dvěma displeji: Může se rovnat s nejlepšími telefony

samsung w2019 vecko

Samsung představil nové véčko, které se svými parametry může rovnat s TOP telefony jako je Galaxy S9 apod. Novinka má dokonce dva AMOLED displeje, takže telefon můžete používat i bez toho, aniž by bylo otevřené. Bohužel je tu opět jedno velké mínus. Nadupané véčko je dostupné pouze v Asii a neplánuje se prodej v Evropě.

Nové véčko od Samsungu není žádné retro. Jde o nadupaný telefon s těmi nejlepšími parametry

Samsung už několik let po sobě představuje v Asii nadupaná véčka. Na první pohled vždy vypadají jako nějaký retro telefon, ve skutečnosti se ale jedná o našlapané vlajkové modely. Nejinak je tomu i u nového Samsung W2019. Výkon má na starost Snapdragon 845, který doplní 6GB RAM a 128/256 GB vnitřní paměti interního úložiště, které se dá rozšířit pomocí microSD karet.

Telefon má rovnou dva Super AMOLED displeje s poměrem stran 16:9 a úhlopříčkou 4,2 palců. Rozlišení je pak 1920 x 1080 pixelů. Jeden displej používáte v zavřeném stavu, v tom případě jde o klasický dotykový telefon. Po otevření telefonu můžete využívat druhý displej zároveň s klávesnicí. Na zadní straně jsou stejné fotoaparáty jako u Galaxy S9+. Tedy dvakrát 12 MPx, první ma variabilní clonu f/1.5-2.4, druhý fotoaparát má 2x optický zoom. Selfie kamera na přední straně má 8 MPx.

Baterie má kapacitu 3 070 mAh, používá se USB-C k nabíjení. Už se nedostalo na 3,5mm audio konektor, což může naznačit, že se ho Samsung zbaví i v dalších vlajkových modelech jako je Galaxy S10. Rovnou z krabice běží na Androidu 8 Oreo a nadstavbě Samsung Experience. Nechybí ani speciální Bixby tlačítko. Čtečka otisků prstů je na boku telefonu. Samotný telefon je vyroben kombinací hliníku a tvrzeného skla. Prozatím není jasné, kdy se dostane do prodeje a za jakou cenu. Nicméně jak už jsme psali v úvodu, největší mínus je to, že se bude prodávat pouze a výhradně v Asii.

Chtěli byste podobné super výkonné véčko od Samsungu, nebo už jsou pro vás véčka uzavřenou kapitolou?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)