Dárek ze registraci na Samsung Unpacked stihne jedině Chuck Norris!

Samsung Unpacked
  • Globální představení řady Galaxy S24 proběhne už za dva dny
  • Samsung Unpacked je velká událost, za registraci výrobce nabízí malý dárek
  • Objednávku ale stihne jedině Chuck Norris, zákazníky v České republice nemají šanci

Jako spousta dalších lidí jsem zvědavý na nové vlajkové lodě od společnosti Samsung. V loňském roce jsem si neplánovaně koupil Galaxy S23 a musím uznat, že to byl pěkný a výkonný kompaktní stroj, se kterým se dobře pracovalo. Kdo ví, třeba se letos objeví nabídka, které opět neodolám.

Když mi v emailu přistála nabídka k registraci na stránkách Samsung, tak jsem email vyplnil a byl jsem zvědav na dárek, který místní zastoupení společnosti Samsung poskytne. Galaxy SmartTag2 za korunu potěšit může, vše má ale háček. Podmínky v emailu nejde splnit!

Samsung Unpacked

Email se speciálním slevovým kódem začal Samsung rozesílat včera odpoledne. Přímo v emailu se nachází dvě důležité upozornění. První – Unikátní voucher na bonus platí pouze po dobu 72 hodin od doručení e-mailu. Zásoby jsou omezené, tak neváhej a objednej. To zní pochopitelně, zrada se ukrývá v části – voucher je možné uplatnit po skončení Galaxy Unpacked. Protože Galaxy Unpacked začíná cca 74 hodin po doručení emailu, tak to dohromady nevychází.

Lidem od místního Samsungu někde utekly nejméně dvě hodiny (pokud bychom předpokládali, že budete z novinek natolik uneseni, že objednáte okamžitě bez čekání). Možná by ale stačilo, kdyby slevový kód platil nikoliv 72 hodin od doručení emailu, ale 72 hodin od skončení Galaxy Unpacked, kde se ukážou všechny tři modely řady Galaxy S24. Pro výrobce to budou pravděpodobně nejdůležitější novinky v rámci letošního portfolia. Telefonům samozřejmě po jejich představení budeme věnovat vysokou pozornost.

Stihne Chuck Norris v Česku objednávku po Samsung Unpacked?

Zdroj: Samsung

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)